Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар спроти Холандска амбасада, на Ленинова, за канцелариско работење,станот поседува 68 м2, се состои од 3 простории, дневна кујна,2 бањи,балкон и подрум , паркинг преку поц, нова градба, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29476

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА