Real Estate Agency
мени

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Козле спроти Олимпико, поседува 43 м2, 2 соби, дневна и спална, комплет наместен ,кујна комплетно опремена со сите апарати за домаќинство, греење на централно парно , балкон, бања, реновиран, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29434

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
43 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
43 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА