Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава стан со две спални во Аеродром позади Тобако 2, во нова зграда. Станот поседува 60 м2 3 соби, на 8ми спрат со лифт, има две спални, дневна со кујна, купатило, остава и две тераси. Целосно е опремен со нов и модерен мебел, бела техника и електрични апарати ( инвентор клима, машина за перење и сушење , машина за садови, микробранова и сл. ) Кујната е целосно опремена со прибор за јадење, тањири, чаши и сл. Проточен бојлер за топла вода во секое време. Ниски режиски трошоци. Постои можност за посебно изнајмување и на паркинг место во зградата.

Слободен е од 18.03.2024

Код на недвижност: 29431

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА