Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов наместен стан во Центар кај Католичка, со површина од 80 м2, 3 соби, со дневна и 2 спални (брачен кревет +2 единечни), кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на инвертер клима, балкон, бања + тоалет, можност за паркинг по договор, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29369

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА