Real Estate Agency
мени

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Хром- Влае, поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите апарати за домаќинства, клима, балкон, бања, машина за перење, нова градба, слободен паркинг, вселив од 1 Март…

Код на недвижност: 29306

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА