Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во населба Карпош 2, СПРОТИ Хотел Карпош, станот поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, греење на парно, клима инвертер, бања, балкон, машина за перење, слободен паркинг, реновиран комплет, вселив од 1ви Март..

Код на недвижност: 29288

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА