Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода, кај Рампа, поседува 45 м2, со 2 соби, дневна и спална, се издава празен, бања, високо приземје, слободен паркинг, само за фирми, Има голема тераса од над 20м2, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29280

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА