Real Estate Agency
мени

Локација: Волково

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава и продава нов модерен стан во Верина Комплекс, поседува 175 м, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 4 купатила, машина за перење, греење на струја, клима, нова градба, балкон, ПАРКИНГ, вселив веднаш..

цена-1100 евра за издавање
цена-1350 евра за продажба

Код на недвижност: 29134

Соби
4 соби
Бањи
4
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
175 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
4
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
175 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА