Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 2, кај Мида, станот поседува 57 м2, со 2 соби, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на струја, клима, бања, балкон, машина за перење, гаража, нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 29097

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
57 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
57 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА