Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Козле спроти Олимпико, поседува 75 м2, со 3 соби, се издава празен со КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, греење на парно, слободен паркинг, нова градба, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28848

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА