Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов кат од куќа во Козле, станот поседува 150 м2, 5 соби, дневна и 4 спални, наместен комплетно со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 2 бањи, балкон, двор, греење на струја, паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28697

Соби
5 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
150 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
5 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
150 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА