Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нова стан на Водно, поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен кoмплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, греење на струја, клима, подно греење, кабловска и интернет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28694

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА