Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ЛУКСУЗЕН стан во Центар на Јужен Булевар, станот поседува 85 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН со нов мебел, греење на струја, клима, нова кујна опремена со сите апарати за домаќинства, 2 бањи, балкон, нова градба, ГАРАЖА, машина за перење, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28692

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА