Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар спроти Центар Бар, поседува 83 м2, 4 соби, дневна и 3 спални , наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 2 балкона, греење на парно, клима, машина за перење алишта, 2 бањи, вселив веднаш..

Код на недвижност: 28691

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
83 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
83 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА