Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa празен стан во Центар, кај Беко, станот поседува 150 м2, со 5 соби, балкон, греење на струја, клима, наменет за деловен простор, 2 бањи, ГАРАЖА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28688

Соби
5 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
150 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
5 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
150 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА