Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар kaj Соборен Храм, станот поседува 60 м2, со 2 соби, дневна и спална, 1 кат со лифт, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, греење на парно, клима, нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28687

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
57 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
57 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА