Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов МОДЕРЕН стан во Ново Лисиче кај Фон, станот поседува 50 м2, со 2 соби, дневна и спална, СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН со нов мебел, греење на струја, клима, нова кујна опремена со сите апарати за домаќинства, бања, балкон, машина за перење, нова градба 2023 година, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28686

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
51 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
51 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА