Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар,кај Универзална сала. Поседува 65 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, СЕ ИЗДАВА наместен со нов мебел, со нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, 2 балкона, греење на парно, клима, машина за перење, вселив веднаш.

Цена- 480 евра-не е фиксна

Код на недвижност: 28685

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА