Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар позади Рамстор кај Diamond Mall, Станот е 40 м2, 2 соби, се издава ПОЛУНАМЕСТЕН , со кујна и апарати, маса и кревет, машина, клима, балкон, бања, на 1 кат со лифт, греење на парно, клима, нова градба, паркинг, ИДЕАЛЕН Е ЗА ДЕЛОВЕН, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28683

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
36 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
36 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА