Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар во комплекс Дајмонд, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, греење на парно, клима, нова градба, невселен досега, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28677

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
12 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
12 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА