Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода - Рампа

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода, во Рампа, со површина од 26 м2, 1 соба, наместен комплет со мебел, КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима, бања, СЕ ИЗДАВА САМО ЗА САМЦИ, вселив од 17 декември.

Код на недвижност: 28676

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
26 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
26 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА