Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa наместен стан во Аеродром, Бисер, станот поседува 90 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, централно греење, подно греење, клима инвертер, машина за сушење и перење, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28675

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА