Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Козле кај Макпетрол, поседува 30м2, 1 соба, високо приземје, се издава празен со можност да се намести чајна кујна, бања, клима инвертер, греење на струја, слободен паркинг, нова градба, невселен досега, наменет за деловен простор, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28672

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
30 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
30 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА