Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода - Рампа

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Кисела Вода, Рампа. Станот е 84 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, целосно наместен со мебел, КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, нова градба, 2 балкона, 2 бањи, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28669

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
84 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
84 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА