Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром, Мичурин, кај Танец, станот поседува 25 m 2,
1 соба, се издава празен, со кујнски елементи, бања, на 2 кат со лифт, нова градба, невселен досега, паркинг, вселив веднаш.
Цена-170 евра-не е фиксна.

Код на недвижност: 28662

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
25 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
25 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА