Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 1 во близина кај Симпо, станот е со големина од 60 м2 , со 3 соби, на приземје се издава празен со нова кујна , комплет реновиран, греење на струја, балкон, наменет за деловен простор гледа на булевар, слободен паркинг, вселив веднаш…

цена: 350 евра-не е фиксна

Код на недвижност: 28659

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА