Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава луксузен стан во Кисела Вода, во Флатирон Адора, станот поседува 55 м2, 2 соба, на 7ми кат со лифт, греење на парно, клима, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,бања, балкон, машина за перење, нова градба, Гаража, зградата е обезбедена со 24 часовен видео надзор и домар, вселив веднаш…

Код на недвижност: 28650

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА