Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава празен стан во Центар до Влада, станот поседува 300 м2 , 4 соби, на 3 кат во куќа, греење на парно и струја, клима, 2 балкона, бања, гаража, двор од 180м2, наменет за деловен простор или живеење, вселив од 1 декември.

Код на недвижност: 28647

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
300 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
300 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА