Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Автокоманда

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Автокоманда во East Gate Living, Станот е 50 м2, 2соби, се издава ПРАЗЕН , со кујна, на 1 кат, лифт, греење на парно, балкон, бања, нова градба, вселив од јануари.

Код на недвижност: 28646

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА