Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан за деловен простор во Центар, Буњаковец, станот поседува 100 м2, со 3 соби, се издава празен, греење на струја, клима, бања, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28644

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА