Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава НОВ стан во Дебар Маало до Партизанска, поседува 70 м, 3 соби, СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН СО КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на струја, клима, нова градба, ГАРАЖА, балкон, вселив ОД 1 ДЕКЕМВРИ.

Код на недвижност: 28638

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА