Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава стан во Центар кај зградата помеѓу АМСМ и кружниот тек на Католичка црква. Станот е 75 м2, 3 соби, се издава ПРАЗЕН , со засебна кујна и апарати, клима, 2 балконa, бања, на приземје, греење на парно, реновиран, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28636

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА