Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар во Лимак, поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, од кои дневната е комплет луксузно наместена а спалните се празни, на 13ти кат со лифт, со нова кујна и апарати, балкон, 2 бањи, гаража, нова градба, невселен до сега, греење на парно, клима, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28635

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
13 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
71 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
13 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
71 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА