Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава издава нов стан во Ново Лисиче , спроти Фон,. станот поседува 50 м2, со 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел , греење на струја, клима, нова кујна, апарати, балкон, вц, гаража, нова градба, невселен до сега, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28634

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА