Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Тафталиџе, комплекс Домино, површина од 50 м2, 2 соби, дневна и спалнa, наместен комплет, греење на парно, клима, КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, паркинг, вселив од 15.11.2023.

Код на недвижност: 28632

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
11 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
11 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА