Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Козле кај Германска Амбасада, станот поседува 150м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплетно со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење и садови, 3 бањи, 2 балкона, подно греење, гаража, вселив од 1 јануари.

Код на недвижност: 28631

Соби
4 соби
Бањи
3
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
150 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
3
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
150 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА