Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa наместен стан во Аеродром позади Капитол, кај Стела, станот поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен со понов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 2 балкона, бања, централно греење, клима, реновиран, станот е дуплекс, слободен паркинг, вселив од 1 декември.

Код на недвижност: 28630

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА