Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов наместен стан во Центар на улица Македонија, Станот поседува 70 м2, 2 соби, кујна со апарати, машина за садови, дневна и спална, бања, балкон, наместен со нов мебел, реновиран комплет, клима, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28629

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА