Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава наместен стан со канцеларски мебел наменет за деловен простор во Центар позади Универзална, поседува 130м2, 3 соби, има 2 помали канцеларии и океански простор, мала кујна и вц, греењето е на парно, има Лан мрежа за сервер конекции, паркинг преку поц, 3 клими, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28622

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
130 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
130 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА