Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Карпош 1 поседува 80 м2, 3 соби, дневна и
2 спални, наместен комплет со нов мебел, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима, греење на парно, бања,
2 балкони, паркинг, веднаш вселив…..

Цена- 450 евра не е фиксна

Код на недвижност: 28619

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА