Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава деловен простор во Порта Влае, поседува 30 м2, 1 соба, се издава празен, 1 кат без лифт, греење на струја, клима, бања, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28615

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
30 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
30 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА