Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Аеродром, Џевахир, станот поседува 77 м2, со 3 соби, 36ти кат, дневна и 2 спални, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, клима, паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28608

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
36 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
77 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
36 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
77 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА