Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Мичурин

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Мичурин кај Нова Железничка, станот поседува 36 м2, 2 соби, високо приземје, дневна и спална,комплет наместен со нов мебел, нoва КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, греење на струја, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28600

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
36 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
36 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА