Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар, до Веро Џумбо. Поседува 60 м2, со 3 соби, СЕ ИЗДАВА празен со нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, 2 балкона, клима инвертер, нова градба, вселив од 10 декември.

Код на недвижност: 28596

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА