Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар до студентски дом Кузман, поседува 80 м2, 4 соби, 2кат со лифт, се издава празен, бања, греење на струја, погоден за деловен простор, вселив веднаш.

Код на недвижност: 28593

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА