Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Аеродром во Џевахир блок Ц , станот поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, 36 кат, лифт, комплет наместен со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, греење на инвертер клима, балкон, бања, слободен паркинг, можност да се користи базен, и теретана, вселив од 10 ноември.

Код на недвижност: 28592

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
36 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
36 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА