Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Црниче, kaj Симпо, поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, 2 кат со лифт, наместен со нов мебел, греење на парно, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, тоалет, нова градба, слободен паркинг, вселив од 1 декември.

Код на недвижност: 28586

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА