Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Аеродром kaj поранешна Стела, поседува 57m2, 3 соби, на приземје со двор. Станот располага со две спални соби, дневна соба , кујна со апарати и елементи, комплетно опремени со мебел. Греење на парно, клима, балкон, бања, вселив од 01.01.2024..

Код на недвижност: 28585

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
57 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
57 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА