Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар кај Веро Џумбо, поседува 55 м2, со 2 соби, дневна и спална. наместен комплeт со нов мебел, клима инвертер, греење на парно, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, машина за садови и прибор, машина за перење, подрум, реновиран комплет, вселив од 1 јануари…

Код на недвижност: 28574

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА