Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром до општината, станот поседува 90 м2, 3 соби, се издава празен, со кујна, 2 бањи, балкон, клими, греење на парно, 3 ГАРАЖИ, обезбедување, вселив од 1 јануари…

Код на недвижност: 28568

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
2 гаражи + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
2 гаражи + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА